Rozstrzygnięcie konkursu „Postulaty młodej mamy”

22/11/2012 at 02:20

Bardzo przepraszam wszystkich zaglądających na blog w dniu wczorajszym, aby dowiedzieć się jakie są wyniki konkursu. Miały one pojawić się 21 listopada (o przyzwoitej porze), niestety z przyczyn bardzo osobistych nie udało mi się dotrzymać terminu.

„Postulaty młodej mamy” – tak brzmiało zadanie konkursowe. Okazało się, że duża część postulatów powtarzała się w wielu wypowiedziach, więc można wywnioskować, że są to bardzo istotne sprawy dla młodych mam. Szczególnie często pojawił się temat ustępowania miejsca ciężarnej w autobusie, w kolejce do kasy w markecie czy w przychodni lekarskiej. Panie w ciąży nie lubią też bardzo, gdy dotyka się ich brzucha, kwestionuje imię, które rodzice wybrali dla dziecka oraz robi uwagi dotyczące wyglądu czy sposobu odżywiania. Młode mamy irytuje natomiast przede wszystkim to, że ktoś bez pytania udziela im rad lub wręcz kwestionuje ich postępowanie z maluchem. Szersze podsumowanie nadesłanych postulatów zamieszczę na blogu już wkrótce.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i tak szczere i emocjonalne wypowiedzi. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Sponsorowi Polski Lek S.A. dziękuję za świetne nagrody, z których z pewnością cieszyć się będą zwycięzcy konkursu.

Dwie główne nagrody w postaci bonów Sodexo o wartości 300 zł każdy otrzymują:

1) Iza S.

2) Joanna Pyzik

Nagrody pocieszenia powędrują do:

1) iwona – Syrop Prenalen Magnez + wit.B6 i kwasy omega

2) Adam – Prenalen – syrop dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Serdecznie gratuluję 🙂

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w przeciągu 7 (siedmiu) dni roboczych.

Celem potwierdzenia woli przyjęcia nagrody, prosimy zwycięzców o odpowiedź zwrotną na adres i.lenkiewicz@przedporodem.pl w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia wysłania powiadomienia w celu podania adresu do wysyłki nagrody.

Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

 

 

share
Tags: