Konkurs na Blog Miesiąca – edycja lutowa

11/02/2012 at 21:53

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w konkursie na “Blog miesiąca” wszystkie osoby, które będąc w ciąży prowadzą internetowy pamiętnik z tego okresu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pisanie bloga, czy robisz to już od kilku miesięcy, możesz wziąć udział w zabawie. Jak co miesiąc, mamy dla zwycięzcy atrakcyjną nagrodę.

Nagrodą w lutowej edycji konkursu jest bon zakupowy o wartości 200 zł na zakupy w sklepie firmowym MagArt Studio oferującym biżuterię personalizowaną, unikatową, projektowaną na specjalne okazje. Charakterystyczną kolekcją firmową jest „Baby feet” – czyli „seria wisiorów ze srebrnymi stópkami – jako wyraz celebracji życia płodowego oraz cudu narodzin”.

.

.

Bon zakupowy nie podlega wymianie na gotówkę, a jeśli produkt będzie niższej wartości niż bon, sklep nie zwraca różnicy. Poniżej można zobaczyć niektóre ze srebrnych wyrobów pani Magdy Czechoskiej, właścicielki MagArt Studio. Więcej wzorów tej przepięknej biżuterii możesz obejrzeć w sklepie internetowym.

Zapraszam raz jeszcze do wzięcia udziału w konkursie!

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ukaże się 10 marca 2012 w zakładce KONKURS

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl .
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podlegał ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, właścicielka szkoły rodzenia, autorka bloga,
  Magda Ładziak – psycholog w szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl”  w zakładce “Konkurs”– autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share